Vezeme si dvě finálová umístění z MČR 10T!

Oslavujeme sobotní úspěchy na fyzicky nejnáročnějším z MČR! V kategorii Do 21 let naše páry obsadily ne jednu, ale hned dvě finálové příčky! Gratulujeme Kubovi s Laurou a Lukášovi se Stellou, ale i všem ostatním párům, které nás hrdě reprezentovaly.

Dan a Dina
Dan a Dina

📸 Daniel Doubek & Dina Doubková

V sobotu 16. března začal víkendový maraton posledních titulárních soutěží roku 2024, tedy poslední šance si odnést medaile z nejdůležitějších soutěží na domácí půdě. Tentokrát byl výkon o to více náročný, protože v sobotu páry soutěžily v kombinaci 10 tanců a hned nato v neděli se utkaly jako týmy na Mistrovství ČR Družstev. Naše páry se vidinou obtížného víkendu nenechaly vystresovat a vedly si skvěle! 

Na MČR v kombinaci 10 tanců nás v dětské kategorii zastupoval pár Denis Doubek & Adina Stinková, kteří si svým výkonem zajistili 12. místo. Navzdory těžké konkurenci zatančili s úsměvem a získali si srdce diváků. Ve starší kategorii Juniorů I jsme sledovali sourozence Dana a Dinu Doubkovi, kteří se blýskli a vybojovali dělené 19.-20. místo z 24 párů. Do semifinálové dvanáctky se protančil Tobiáš Hálek & Adéla Zemínová a z titulární soutěže si za svůj perfektní výkon odváží 8. příčku.

Kuba a Laura
Kuba a Laura

📸 Jakub Smolucha & Laura Kopecká

Nejvíce našich #cool tanečních párů soutěžilo v kategorii U21, do 21 let. Pár Petr Jirčík & Anna Bártová si společně vytančili hezké 14. místo z celkového počtu 18 tanečních párů. O místo lépe se umístili Jakub Novotný & Iryna Vasylyshyn, kteří zářili v latinskoamerické části. V semifinálovém kole jsme pozorovali už jen dva naše taneční páry, Lukáše Michálka & Stellu Řehákovou a Jakuba Smoluchu & Lauru Kopeckou. Oba páry veděly, že přichází rozhodující moment, tedy boj o finálové kolo. Do všech hodnocených 10 tanců dali tanečníci bez nadsázky vše, a tím dosáhli na svoje historicky první finálové kolo na MČR v kategorii U21! Lukáš se Stellou si po finálovém kole odnesli 6. místo a Kuba s Laurou skončili těsně pod první trojkou na 4. místě. Obrovská gratulace za obrovský úspěch! 🖤

 

Na závěr ještě jednou blahopřejeme všem zúčastněným párům, děkujeme rodičům za podporu a děkujeme našim trenérům, kteří dělají všechno pro to, abychom mohli dosahovat svých cílů! Za krásné fotografie děkujeme Martině Deylové. #cooljede #coolnamcr