Svatební tanec

Perfektní tanec pro životní událost

Svatební den je nezapomenutelným okamžikem Vašeho života. Vše musí být bez chybičky, a to včetně tance, se kterým Vám umíme pomoct ve třech jednoduchých krocích.

Vše začíná konzultací, kde si vyslechneme Vaši představu o svatebním tanci, pomůžeme s výběrem hudby a vhodného tance a navrhneme plán tréninků. Na základě všech poznatků lektor připraví choreografii, která je přizpůsobena prostředí kde budete tančit, jaké budete mít oblečení, či obuv a jaké předchozí taneční zkušenosti máte. Aby vše dopadlo přesně podle Vaších představ, tak je potřeba myslet na vše dopředu. Pak už stačí "jen" choreografii natrénovat tak, abyste si byli jistí a Váš svatební tanec se tak stal výjimečným zážitkem pro Vás i pro svatebčany. 

Svatební tanec na míru
Svatební tanec na míru

Choreografie

Po společné diskuzi a přípravě lektora přichází fáze nácviku choreografie. Nemusíte se však bát. Naší lektoři mají bohaté zkušenosti s předáváním těch správných tanečních informací a vhodně sestavená choreografie je základem úspěchu. Délka nácviku závisí na Vaších představách a obtížnosti Vaší sestavy. Z naších zkušeností doporučujeme alespoň 4 lekce po 45 minutách. Dle dohody je však možné délku a počty lekcí přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Pokud si ani po naplánovaných lekcích nebudete zcela jistí svými tanečními kroky, není problém kurz kdykoliv prodloužit o další lekce.

Doporučujeme si vzít na nácvik pohodlné společenské oblečení, ve kterém se budete cítit dobře, taneční obuv nebo pohodlné boty.

Lekce zpravidla probíhají u nás v tanečním studiu, ale pokud si přejete, aby lekce probíhaly na jiném místě, např. u Vás doma nebo na konkrétním místě svatebních oslav, naši lektoři se Vám maximálně vynasnaží vyjít vstříc.

První novomanželský tanec

Vše včetně Vašeho svatebního tance je na Vaši svatbu připraveno bez chybičky. Nezbývá než si Váš první tanec užít a vychutnat naplno. Ať už jste se rozhodli Vaše hosty pobavit nebo nadchnout připraveným tancem, věříme, že to bude vzpomínka, na kterou jen tak nezapomenete.

Zajímalo by Vás něco více ze zákulisí tvorby svatebních choreografií? Přečtěte si rozhovor s našim specialistou přes svatební tance Danielem Maslákem.

Těšíme se desítkám spokojených klientů

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení novomanželé. Děkujeme za důvěru.

„...vstřícný přístup a krásný svatební tanec...“

„Chtěli bychom moc poděkovat tanečnímu studiu COOL DANCE, za úžasný přátelský a vstřícný přístup a krásný svatební tanec, který nás lektorka naučila. Choreografie byla připravena přímo nám na míru, vůbec nebyl problém taneční prvky v průběhu upravit, tak abychom se v sestavě dobře cítili a celý tanec s námi lektorka trpělivě vypilovala do posledního detailu. S přítelem jsme si taneční hodiny opravdu užili a byla to pro nás zábava :-) Od hostů jsme sklidili velkou chválu a všem se náš první tanec moc líbil. Ještě jednou moc děkujeme!“

★★★★★

Lucie Dupon

„...krásný, jemný taneček, který nenudil...“

„Taneční hodiny s Jankou jsme absolvovali v páru před svatbou. Přestože jsme oba úplní antitalenti jsme si hodiny moc užili a lektorka nám naplánovala krásný, jemný taneček, který nenudil hosty jen houpáním, ale zároveň nepůsobil, že jsme ho museli trénovat půl roku. Byly to příjemně strávené předsvatební hodiny.“

★★★★★

Martina Frantová

„...svatební choreografie pouze za 6 lekcí...“

„Chtěli bychom moc poděkovat naší lektorce Lauře, která nám připravila choreografii ke svatebnímu a tanci a za pouhých 6 lekcí nás naučila, jak našim svatebním hostům zpříjemnit večer :). Všem se to moc líbilo a to je její zásluha. Určitě doporučujeme dalším párům :).“

★★★★★

Jana & Marek

Rezervujte si termín

Taneční pár

Partner

Partnerka

Obecné