Po dlouhé pauze je tanec zpět!

Po velmi dlouhé a vynucené pauze se konečně naplno rozběhly taneční soutěže a páry tak mohly znovu začít bojovat o cenné kovy a stupně vítězů.

Dobruský & Nováková - ilustrační foto
Dobruský & Nováková - ilustrační foto

V sobotu, tedy 29. srpna, si pro co nejlepší výsledek přijel taneční pár Patrik Dobruský & Veronika Nováková. Patrikovi s Veronikou se nejprve povedlo vytančit si v Taneční lize Dospělí Standardní tance pěkné 16. místo z celkového počtu 29. páru. Následně v Taneční lize Dospělí Latinskoamerické tance si polepšili a skončili na krásném 10. místě z 35. párů.  

Další den, 30. srpna, se do Šternberku vypravily dva naše páry. Vilém Kuntoš & Vendula Kábrtová obsadili krásné 7. místo z celkového počtu páru 33 v kategorii Taneční Liga Mládež Standardní tance. Pár Daniel Horák & Stella Žďánská si nejprve vytančil 10. místo v kategorii Junior II E Standard. Následně svůj výkon zlepšil a v kategorii Junior II E Latina a odvezl si z Olomouce stříbrné medaile za krásné druhé místo!

Michálek & Kopecká
Michálek & Kopecká

V neděli 30.9. se konala pohárová soutěž v Teplicích, tato soutěž je zcela specifická a každoročně se na ní sjedou páry z celé České republiky a páry z našeho klubu nejsou výjimkou.

Ve spojených kategoriích Děti + Junioři I a II se nejlépe dařilo páru Lukáš Michálek & Laura Kopecká, kteří si ze Standardních a Latinskoamerických tanců a v kombinaci 8T odvezli pohár a medaile za první místo! V kategorii Mládež + Dospělí se z prvenství radoval taneční pár Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková. Ve Standardních tancích se nejlépe vedlo páru Filip Přibyl & Amálie Rumpíková, kteří skončili na pěkném 4. místě.  Filip s Amálkou si poté spravili chuť, když v kombinaci 10 tanců získali krásné 2. místo!

Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu.

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu!

#cooljede