Kurz chůze na podpatcích

na vysku - chuze
na vysku - chuze

Naučte se sebevědomí

Umění elegantní chůze naučíme každého, ať už jste obchodní manažer, soutěžící v bikiny fitness, začínající modelka, nebo žena, která se chce naučit chůzi na vysokých podpatcích. 

Pro koho: Pro muže i ženy. Kurz lze absolvovat i v menší skupince do 4 osob.

Obsah výuky: V kurzu se naučíte správnému držení těla a rovnováze. Naučíme Vás jednoduché triky jak vypadat sebevědoměji a jak podpořit Vaši osobnost. Ženy navíc zdokonalíme v chůzi na vysokých podpatcích a jak na nich působit smyslně.

Lektor: Věnovat se Vám bude aktivní tanečník nebo tanečnice, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou správné a elegantní chůze.

Co na sebe: Pohodlné oblečení a obuv. Pro ženy doporučujeme boty na vysokém podpatku. Pro soutěžící jako jsou např. bikiny fitness doporučujeme soutěžní oblečení a obuv, ve které vystupují.

Místo a čas: Nabídnout Vám můžeme hned několik studií po České republice. Pokud si však přejete, aby lekce probíhali na jiném místě, naši lektoři se Vám budou snažit vyjít vstříc. Standardní výuková lekce trvá 45 minut, dle dohody je však možné délku přizpůsobit Vašim individuálním potřebám.