Jan Musal

O mně jako o tanečníkovi

Největší taneční úspěchy: Jsem vicemistrem ČR Showdance Latina, dvojnásobným finalistou MČR v 10 tancích, 3.místo národního žebříčku v 10 tancích

Můj nejoblíbenější tanec: V latině nejraději tančím Samba, ve standardních tancích Waltz

Co mám nejradši na tancování: Když jsem byl mladší, tak to byly určitě holky a že to je super sport. V současnosti si cením nejvíce party kolem sebe a že společně s partnerkou zažíjeme skvělé zážitky a užijem si společné chvíle. Tanci se věnuji de facto celý život, takže bez toho si to neumím představit.

O mně jako o trenérovi

Jsem nejlepší, samozřejmě!

Dosažené trenérské vzdělání: Trenér a porotce II. třídy ČSTS.

Zaměření: Rád se věnuji kurzům pro ženy jako např. PRO-AM (profík s amatérem), ve kterém je to pro všechny zúčastněné asi největší zábava! Dále samozřejmě taneční kurzy pro dospělé, či mládež a samozřejmě trénink sportovních párů.

Největší trenérský úspěch: Když se pár těší na vaší lekci a rád se vrací.

Zajímavosti

Co o mě (možná) nevíte: Kromě kroucení zadkem miluji jízdu na motorce a zímní sporty.

Co mám nejradši na práci trenéra: Lektorská a trenérska práce je hodně individuální. Na každého platí jiný přístup a společně s mojí partnerkou si nejvíce užíváme chvíle když si k párům, nebo ke skupince najdeme cestu, když to prostě funguje to a všichni si to užíváme. Individuální přístup tak přínáší nejvíce ovoce pro všechny. 

Trenérské motto: Ať je každý sám sebou. Chci vychovávat jedinečné osobnosti, nikoliv kopie.

Chcete se naučit tančit s Honzou? Napište nám!

Naučte se tančit pod vedením Víti Domoráda. Využít můžete taneční kurzy vypsané dle aktuální nabídky, nebo soukromé individuální lekce.