Jakub Řehák & Barbora Švejnohová

Jakub Řehák & Barbora Švejnohová

Jakub Řehák

Tančím protože: K tancování jsem se dostal tak, že sousedka hledala partnera pro svou dceru do tanečních když mi bylo 11 let. Tak mě obuly do podpatků, daly mi kalhoty s širokými nohavicemi a poslaly na první trénink. Časem se mi začalo líbit, že se kolem mě motají holky, a tak jsem zůstal. Teď je pro mě tanec odreagováním a něčím co mi dodává ten správný drive. 
Můj oblíbený tanec: Samba a Rumba
Můj taneční vzor: Mé vzory se s časem mění, ale mezi mé oblíbené tanečníky patří určitě Andrey Gusev, Gabriele Goffredo a Egor Petrov. A z mých blízkých je to určitě Pavel Sluka a Daniel Maslák. 
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: Pokud je to Pavel, tak je to určitě: "Nešpul tu prdel a zatáhni to bahno co máš místo břicha. Pokud je to Dan tak je to: "Buď víc přesnej a chci to víc na rusáčka."
Moje taneční motto: Per aspera ad Astra ✨
Nejradši mám na tancování: Na tancování mám nejradši to, že to muže dělat opravdu každý. A je jen na daném člověku, kam posune své hranice a jestli se před nimi zastaví.

O našem páru

Vytančená třída: C STT / B LAT
Věková kategorie: Dospělí
Začali jsme spolu tančit: Září 2022
Náš největší úspěch: Teprve přijde

Barbora Švejnohová

Tančím protože: Tanci se věnuji od svých 9 let. Věnovala jsem se street dance - solo a velké formace. K párovým tancům, především Karibským, jsem se dostala až později v 19 letech. Latinskoamerické tance jsem vždy obdivovala a dovedl mě k nim před rokem můj současný partner.
Můj oblíbený tanec: Často podle nálady. Každý tanec má to své, ale nejvíce asi Samba a Rumba.
Můj taneční vzor: Yulia Zagoruychenko, Kristina Bespechnova, Khrystyna Moschenska, Elizaveta Sluková
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: Jelikož se jedná spíše o zvuky než o hlášku, není to jak popsat.
Moje taneční motto: Nehledej výmluvy, hledej způsoby.
Nejradši mám na tancování: Je to způsob, jak se ocitnout "mimo realitu" - jen být s přáteli a tančit.

Chcete tento pár na Vaší akci? Rádi u Vás zatančí. Napište nám.

Nabízíme taneční ukázky, předtančení a show na Vaši oslavu, ples či jinou akci. Zatančit Vám mohou začínající hvězdy až po nejlepší tanečníky v republice. Od juniorského věku až po ostřílené dospěláky. Líbí se Vám tento pár a chtěli byste ho vidět tančit na živo na Vaší akci? Vyplňte prosím formulář a my se Vám brzo ozveme.

Maximální velikost souboru je 12 MB
Maximální velikost souboru je 12 MB