Martin Šembera & Kateřina Adámková

Martin Šembera & Kateřina Adámková

Martin Šembera

Tančím protože: Tanec mě fascinoval už od dětství. Když jsem společně s mojí třídou začal chodit do tanečních, tak mi došlo, že tohle je ten druh sportu, kterému se chci nadále věnovat a tak jsem v 18 letech začal tančit závodně.
Můj oblíbený tanec: Samba
Můj taneční vzor: Gabrielle Goffredo
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: „K tancování to má ještě daleko, ale jste na dobrý cestě.”
Moje taneční motto: Zatím žádné nemám. 
Nejradši mám na tancování: Mám rád oněch 90 vteřin, kdy člověk nastoupí na parket a nechá se pohltit hudbou. V tu chvíli jdou všechny problémy stranou a člověk řeší pouze 3 věci - hudbu, sestavu a partnerku. 

O našem páru

Vytančená třída: D LAT
Věková kategorie: Dospělí
Začali jsme spolu tančit: Duben 2019
Náš největší úspěch: Výhra soutěže Vánoční cena města Bakova nad Jizerou.

Kateřina Adámková

Tančím protože:  S tancováním jsem začala v 19 letech. Tancovat jsem chtěla už dlouhou dobu, tanec mě vždycky fascinoval, ale nikdy jsem nenašla odvahu začít. Nakonec mě postrčilo to, že Martin je na tom podobně a že bych měla vyzkoušet něco nového. 
Můj oblíbený tanec: Samba
Můj taneční vzor: Anna Melnikova
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: ,,K tancování to má ještě daleko, ale jste na dobrý cestě.”
Moje taneční motto: Mám jich mnoho.
Nejradši mám na tancování: Na tanci mám nejradši, že mi pomáhá objevovat svoji ženskost a to, že je nádherným spojením umění i sportu, takže se člověk zapotí pro něco krásného.

Chcete tento pár na Vaší akci? Rádi u Vás zatančí. Napište nám.

Nabízíme taneční ukázky, předtančení a show na Vaši oslavu, ples či jinou akci. Zatančit Vám mohou začínající hvězdy až po nejlepší tanečníky v republice. Od juniorského věku až po ostřílené dospěláky. Líbí se Vám tento pár a chtěli byste ho vidět tančit na živo na Vaší akci? Vyplňte prosím formulář a my se Vám brzo ozveme.